PETYCJA

Uwaga 👮‍♀️👮‍♂️

Wiesz, że na stronie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji jest zakładka petycje?

Szczerze mówiąc ja dowiedziałam się przed chwilą od jednej z moich czytelniczek, która czytając mojego bloga oraz obserwując profile w mediach społecznościowych innych policjantów, w tym @niebieski_ja postanowiła napisać petycję.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo pierwszy raz ktoś kto jest cywilem tak otwarcie i bezpośrednio postanowił zadziałać w sprawie podniesienia sprawności fizycznej policjantów.

Basia Kamińska ogromnie dziękuję Ci w imieniu swoimi oraz Koleżanek i Kolegów 👮‍♀️👮‍♂️, bo zdecydowanie rozwiązanie systemowe w zakresie podnoszenia sprawności fizycznej wśród policjantów to genialny pomysł, który przyniósłby korzyści dla całego społeczeństwa, bo przecież sprawność fizyczna bezpośrednio przekłada się na skuteczność w tym przypadku. Także drżyjcie przestępcy… 🏋️‍♂️🏋️‍♀️🏊‍♂️🏊‍♀️🚴‍♂️🚴‍♀️🏃‍♀️🏃‍♂️

Trzymam bardzo mocno kciuki za tą petycję i głęboko wierzę w jej sens i sukces.

A teraz idąc za ciosem. Jesteś policjantem i podoba Ci się ten pomysł- udostępnij post. Jesteś cywilem i też podoba Ci się pomysł, bo chcesz mieć wysoce wykwalifikowaną i sprawną fizycznie policję- udostępnij proszę również.

Więcej informacji w linku (petycja druga od góry)

https://www.gov.pl/web/mswia/petycje-w-2019-r-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *